5-7 maja odbędzie się 12 Zlot Forumowiczów naszego forum onkologicznego

 

zdjęcie Tatr od strony słowackiejAż trudno w to uwierzyć, ale 19 stycznia bieżącego roku minęło 8 lat od momentu kiedy powstało nasze forum onkologiczne. Dziś, po 8 latach witryna forum ma ponad 5.500 odsłon dziennie. Łącznie odwiedzono ją ponad 4 mln razy.
Napisano na forum 290.000 razy...

Rok po powstaniu forum została zarejestrowana fundacja, a Forumowicze zaczęli wspominać o zorganizowaniu spotkania "na żywo". Wydawało się wtedy, że czeka nas typowe spotkanie użytkowników forów internetowych. Tymczasem był to początek wielu wyjątkowych i niezapomnianych zdarzeń.

"Zloty Forumowiczów" stały się już tradycją. Każdego roku we wrześniu i maju spotykamy się w grupie kilkudziesięciu osób w Żegiestowie, na granicy ze Słowacją.
Gościmy u jednego z Forumowiczów w Pensjonacie "Zosia" nad Popradem.

Magię tych spotkań na pewno tworzy miejsce (piękno przyrody, ciekawe położenie geograficzne, wspaniała gościnność gospodarzy), ale i specyfika spotykającej się grupy - kto otarł się o raka patrzy na życie już inaczej.
Radość chwili, wzruszenie, szczerość rozmów i wspaniałe, ciepłe relacje to domena "Zlotów Forumowiczów" Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO.

Zdjęcie Pensjonatu ZosiaWielu z nas, przyjeżdżających na "Zloty" już nie ma. Pozostali w naszym sercu i są we wspomnieniach.
Są również osoby, których leczenie okazało się skuteczne i stanowią grupę wyleczonych "Zlotowiczów". Są także i nowi "Zlotowicze", z różnym rokowaniem. Wszystkich nas łączy jedno: zrozumienie. Bo nikt nie zrozumie tak jak ten, który przeszedł to samo...

Wkrótce, w maju, 12 Zlot Forumowiczów. W programie jak zawsze same atrakcje - spływ Popradem, wspaniałe wieczory przy grillu, wycieczka na Słowację i inne, niezapomniane chwile.

Tymczasem już dziś dla Was chwila wzruszenia - prezentacja ze wspomnieniami z poprzednich "Zlotów". Powstała na bazie ciepłych wspomnień i nadziei na kolejne, wspólne lata. W zdrowiu i radości ze spotkań.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji również tych z Was, którzy na naszych "Zlotach" nigdy jeszcze nie byli. Zobaczycie miejsce, w którym się spotykamy i sposób spędzania przez nas czasu. Zobaczycie nas... 

 

Zobacz prezentację "Zloty Forumowiczów" *

 

* prezentacja zaczyna odtwarzać się sama
* prezentacji towarzyszy osobna ścieżka dźwiękowa, skoordynowana z obrazem - dźwięk można jednak wyłączyć
  (panel sterujący pod prezentacją)
* po obejrzeniu prezentacji można wrócić do każdego ze zdjęć klikając na miniaturki pod oknem prezentacji
* prezentacja jest plikiem bezpiecznym, opartym wyłącznie na technologii html oraz prostym skrypcie java, nie wymaga wtyczki flash

 

 

Fundacja Onkologiczna DSS

z siedzibą we Wrocławiu
ul. Legnicka 76

Adres do korespondencji:
54-060 Wrocław, ul. Górecka 99B
email 36 36 fundacja@fundacja-onkologiczna.pl
KRS: 0000499246   REGON: 022407411
NIP: 8943054114

Rachunek bankowy:
71 1940 1076 3131 0619 0000 0000